Polskie rarytasy z Oberży Legnica na EURO [Polskie czyli Dobre]

W naszym redakcyjnym cyklu – Polskie czyli Dobre – Oberża Legnica, która dla kibiców z kraju, ale także z całego kontynentu przygotowała kilka smakołyków.
Można się nimi zajadać w Legnicy – na KGHM Ulicy Kibica.
Tam właśnie sprawdziliśmy kulinarne propozycje dla kibiców na EURO 2012 i okazało się, że… Oberża Legnica ma poważny problem z klientami, bo Ci pałaszują dania Oberży, a szef kuchni ma kłopot, bo nie może nadążyć z pieczeniem, podawaniem i serwowanie posiłków.
Czesi, Rosjanie, Grecy, ale także Polacy, którzy przyjechali do Legnicy na EURO zajadają się potrawami z tradycyjnej kuchni jaką proponuje Oberża Legnica.
Na talerzach i w menu Oberży mogą znaleźć między innymi karkówkę z grilla, żeberka z grilla czy kiełbasę z grilla. Kibice zajadają się także znakomitą świeżonką, a do jasnego z pianką biorą równie często pajdę ze smalcem albo pajdę z mięsem.
Co ciekawe i równie istotne – okazuje się, że dobre znaczy w Oberży Legnicy także tanie, gdyż kibice oprócz znakomitego smaku i podania chwalą sobie także niskie ceny za potrawy serwowane przez szefa kuchni Oberża Legnica.

PS
Fot. Stanisław Celoch