Najlepsza rekomendacja – babcie chwalą przedszkole „Magnolia” [Polskie czyli Dobre]

Przedszkole „Magnolia” w Legnicy bije rekordy popularności.
Jednak nie ze względu na reklamę czy marketing, ale z bardziej zasadniczego powodu czyli pochwał i ciepłych słów ze strony seniorów, którzy przychodzą tam po swoje wnuki.
Przedszkole jest chwalone przez wszystkich dziadków i babcie, a oni przecież najlepiej wiedzą co dla wnuka jest najlepsze.
Sprawdziliśmy opinie jakie na temat przedszkola „Magnolia” przedstawiają właśnie seniorzy i okazuje się, że są… tylko pochlebne!

– To jest rzeczywiście znakomite przedszkole, jak mówi się teraz oficjalnie placówka wychowawcza – mówi Barbara Kmieć, babcia Mateusza. – Mam często kłopot wnukiem, bo nie chce iść do domu, a jak się żegna z paniami to trwa to pół godziny. Są całusy i przytulanie. Nigdy nie widziałam czegoś takiego w przedszkolu. Kiedy pytam swoje znajome o inne przedszkola zazdroszczą mi, a przede wszystkim wnukowi. Myślę, że to jest najlepsza rekomendacja dla przedszkola, bo jest tutaj oczywiście czysto, przytulnie, są dobre posiłki, ale z reakcji Mateuszka widać, że dobrze się tutaj czuje, że jest zadbany i przede wszystkim kochany, a tego nie sposób przecenić. Można zapytać każdą babcie czy dziadka i na pewno powiedzą to co ja.

Warto wiedzieć, że przedszkole jest budynkiem dwu piętrowym przystosowanym do bezpiecznej zabawy dla dzieci.
Znajduje się bardzo blisko centrum miasta – przy małej, cichej uliczce, w ogrodzie pełnym zieleni.
Przedszkolna baza pozwala na relaks i wspaniałe, twórcze zabawy tworząc zdrowe i przyjazne środowisko, o które dba właściciel placówki Stowarzyszenie Centrum Rehabilitacyjno-Hipoterapeutyczne.
„Magnolia” ma trzy oddziały, w którym znalazły miejsce dzieci w wieku od 2, 5 do 6 lat.
Każda grupa ma swoją doskonale wyposażoną salę i łazienkę. W salach odbywają się zajęcia i zabawy, tu także spożywane są posiłki.
Teraz kończy się urządzanie w ogrodzie nowego placu zabaw z wszelkim niezbędnym wyposażeniem w postaci różnorodnych huśtawek, specjalną wieżą ze zjeżdżalnią, płotków do przeskoków, gier interaktywnych.

W ogrodzie dla maluchów „Magnolia” przygotowuje też zupełnie nową, niespotykaną atrakcje.
Będzie to pierwsza w Legnicy instalacja do gry w kółko i krzyżyk. (przypominająca duże szachy do gry dla dorosłych)
Jak podkreślają panie przedszkolanki, to nowa zabawa o charakterze psycho – ruchowym, która rozwija intelekt, zmysł rozumowania, uczy rozwiązywania problemów i łączy to dodatkowo z rozwojem fizycznym dziecka.

Ale „Magnolia” to nie tylko zabawa, bo maluchy mogą skorzystać także z wielu edukacyjnych propozycji:
Język angielski – 2 razy w tygodniu,
Gimnastyka korekcyjna – 2 razy w tygodniu,
Rytmika – 2 razy w tygodniu,
Tańce – 1 raz w tygodniu,
Zajęcia z gitarą – 1 raz w tygodniu,
Zajęcia z logopedą – raz na dwa tygodnie.
Od maja – zajęcia z informatyki oraz badania bilansowe z pielęgniarką.

W przedszkolu zatrudniona jest wykwalifikowana kadra pedagogiczną, która wspomaga wszechstronny rozwój dziecka, prowadząc działania dydaktyczne, opiekuńcze oraz wychowawcze.
Nauczyciele, są nie tylko doskonale przygotowani od strony merytorycznej, ale mają przede wszystkim otwarte umysły i serca, a praca z dziećmi jest ich życiową pasją.
Czesne wynosi 250 złotych miesięcznie plus stawka żywieniowa.
Telefon kontaktowy – 76/851 – 21 – 29.

[Więcej informacji już wkrótce]

AK
Fot. Stanisław Celoch