„Magnolia” czyli pięknie i dobrze [Polskie czyli Dobre]

Legnickie przedszkole „Magnolia” to ewenement na legnickim rynku placówek oświatowych w mieście, bo jego oferta jest korzystna zarówno dla dzieci jak i rodziców.

– Placówka znajduje się przy ulicy Magnoliowej. Przedszkole jest budynkiem dwu piętrowy przystosowanym do bezpiecznej zabawy dzieci. Znajduje się w centrum miasta – przy małej, cichej uliczce, w ogrodzie pełnym zieleni. Baza pozwala na relaks i wspaniałe, twórcze zabawy tworząc zdrowe i przyjazne środowisko, o które dba właściciel placówki Stowarzyszenie Centrum Rehabilitacyjno-Hipoterapeutyczne. Tworzone są trzy oddziały, w którym znalazły miejsce dzieci w wieku od 2, 5 do 6 lat. Każda grupa ma swoją doskonale wyposażoną salę i łazienkę. W salach odbywają się zajęcia i zabawy, tu także spożywane są posiłki.
W miesiącu maju w ogrodzie urządzony zostanie nowy plac zabaw z wszelkim niezbędnym wyposażeniem w postaci różnorodnych huśtawek, zjeżdżalni, płotków do przeskoków, gier interaktywnych oraz piaskownicy.
Maluchy mogą skorzystać z wielu propozycji:
Język angielski – 2 razy w tygodniu
Gimnastyka korekcyjna – 2 razy w tygodniu
Rytmika – 2 razy w tygodniu
Tańce – 1 raz w tygodniu
Zajęcia z gitarą – 1 raz w tygodniu
Zajęcia z logopedą – raz na dwa tygodnie.
Od kwietnia – zajęcia z informatyki
Od maja – badania bilansowe z pielęgniarką.

W przedszkolu zatrudniona jest wykwalifikowana kadra pedagogiczną, która wspomaga wszechstronny rozwój dziecka, prowadząc działania dydaktyczne, opiekuńcze oraz wychowawcze.
Nauczyciele, są nie tylko doskonale przygotowani od strony merytorycznej, ale mają przede wszystkim otwarte umysły i serca, a praca z dziećmi jest ich życiową pasją.

Czesne wynosi 250 złotych miesięcznie plus stawka żywieniowa.
Więcej informacji już wkrótce.

AK
Fot. Stanisław Celoch