Dziś konkurs – WYSTROJE, ARANŻACJE, FIRANY, ZASŁONY CLUB

Dzisiaj rozstrzygnięcie konkursu zaprzyjaźnionego sklepu WERANDA na firany lub zasłony za 80 złotych – gratis – dla Naszych Czytelniczek.

Panie, które chcą uczestniczyć w naszym konkursie powinny teraz zadzwonić pod numer telefonu – 697 – 596 – 347 i podać hasło konkursu tj.: Wystroje, Aranżacje Kurier Legnicki.
Aby odebrać nagrodę wystarczy następnie uczestniczyć w losowaniu nagrody w sklepie przy ulicy Działkowej 3 – 5 (godzina 17.30).

Życzymy Powodzenia.
Zapraszamy do udziału w zabawie.

A dziś kilka następnych propozycji dla Pań, które próbują przygotować swoje domy już do zbliżających się świąt. Choć nie tylko bowiem dla Naszych Czytelniczek Pani Ewa ma w sklepie bogatą ofertę m.in.: firany, zasłony, tkaniny dekoracyjne do mieszkań i domów, które mogą pięknie, ale i tanio wzbogacić wystrój wnętrza.

Można też wybrać odpowiednie karnisze albo szyny sufitowe, a oprócz tego Nasze Czytelniczki na pewno znajdą tam profesjonalne usługi krawieckie, które pozwolą im pięknie przygotować wybrane tkaniny.
Pani Ewa proponuje Naszym Czytelniczkom także projekty kompozycji i aranżacji wnętrz, które można zainstalować w mieszkaniach i domach oraz liczne dodatki np. narzuty czy poduszki.
Oprócz firan, zasłon, specjalnych tkanin Pani Ewa proponuje również bezpłatne porady i dojazd do klientki – GRATIS.
Więcej informacji pod numerem telefonu: 697 – 596 – 347.

A szczególną atrakcją, która może zainteresować Nasze Czytelniczki jest możliwość wykonania haftu na zamówienie.

W naszym cyklu propozycji wystroju wnętrz i różnorodnych tkanin kolejne propozycje z kolekcji Pani Ewy.